Biuro

Adam Żarczyński

Urodzony w 1983 roku w Czarnkowie absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej z 2007 roku. W latach 2003-2008 pracował w zespołach kilku poznańskich biur, m.in. przy projekcie “Starego Browaru”. Od 2009 roku współzałożyciel pracowni projektowej, a od 2011 samodzielnie prowadzący biuro FDA Architekci. W 2008 roku laureat prestiżowej nagrody polsko-niemieckiego konkursu im. Waltera Henna na projekt dyplomowy budynków użyteczności publicznej. W 2012 roku zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie na projekt “Przedszkola modułowego”.

Biuro projektowe FDA Architekci to pracownia działająca z powodzeniem na rynku od 2009 roku.Nieprzerwanie od wielu lat zdobywamy doświadczenie w zakresie projektowania budynków użyteczności publicznej, przemysłowych oraz mieszkalnych, stawiając na odważne i niekonwencjonalne rozwiązania architektoniczne.  FDA Architekci kierowane jest przez grupę ludzi, których łączy pasja twórczego kreowania otaczającej materii.

 

Fresh – Dzielimy podobne podejście do architektury i wszystkiego co z nią związane. Staramy się aby nasze projekty były świeże, przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego klienta.

Design – Zajmujemy się projektowaniem architektury, a także architektury wnętrz. Pracujemy nad zleceniami poczynając od dużych obiektów budowlanych, do niewielkich detali. Każdy temat daje nam wielką radość tworzenia i ogromną satysfakcję.

Architects – Trzon zespołu FDA stanowią doświadczeni i wysoce wykwalifikowani architekci, posiadający wieloletnią praktykę zdobytą w biurach polskich i zagranicznych. Dzięki temu każdy klient może liczyć na profesjonalną i sprawną współpracę.