26 Mar 2018

Za nami kolejny Dzień Przedsiębiorczości!

Za nami kolejny Dzień Przedsiębiorczości! Zachęceni niedawnymi sukcesami i nagrodą dla jednej z najaktywniejszych firm w Polsce, którą chwaliliśmy się na początku marca, w tym roku również zorganizowaliśmy... (more)

28 Apr 2017

Rekordowy DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Tegoroczny DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI z całą pewnością przejdzie do historii. Po raz kolejny pobiliśmy rekord w ilości uczniów szkół średnich, którym pomagaliśmy poznać lepiej pracę Architekta. W tym roku... (more)

27 Apr 2016

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI za nami !

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizować Dzień Przedsiębiorczości dla młodzieży z Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu. Przez cały dzień prowadziliśmy warsztaty i wykłady dla przyszłych Architektów... (more)

20 Apr 2016

XIII DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Już po raz 4 z rzędu nasza pracownia weźmie czynny udział w Dniu Przedsiębiorczości. Jest to program stworzony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dzięki któremu mają oni szansę dowiedzieć... (more)

06 Apr 2016

MODERNIZACJA WILLI PRZY UL. GÓRALSKIEJ

Od grudnia 2015 roku pracujemy nad projektem remontu willi, znajdującej się przy ul. Góralskiej w Poznaniu. W marcu ruszyły prace przygotowawcze na budowie.

20 Feb 2016

HALA SPORTOWA W CZARNKOWIE

Nasze biuro zostało zaproszone do zaprojektowania hali sportowej dla Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie. Dobudowana do zabytkowego założenia hala miałaby stać się nowoczesnym centrum sportowo-rekreacyjnym, będącym własnością Starostwa Powiatu... (more)

30 Dec 2015

Smolarnia Hotel&Restaurant

Od pewnego czasu mamy przyjemność współpracować z hotelem Smolarnia, znajdującym się nad jeziorem Straduńskim. Odnowiliśmy już taras z pięknym widokiem. Od niedawna uroki tego miejsca można również podziwiać... (more)

01 Oct 2015

Modernizacja roku 2014

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt modernizacji budynku Nadleśnictwa Sarbia został doceniony i uzyskał tytuł Modernizacji Roku 2014. Za wyróżnienie dziękujemy. Relacja: http://tvwielkopolska.pl/index.php/pila/czarnkow-trzcianka/17125-nadlenictwo-sarbia-modernizacj-roku-2014

12 Feb 2015

PÓŁWIEJSKA – salon kosmetyczny

Pod koniec 2014 roku w samym centrum poznańskiego “traktu handlowego”, przy ul. Półwiejskiej, został otwarty nowy salon kosmetyczny zrealizowany według projektu naszego autorstwa. Dlaczego mówimy “salon” a nie... (more)

14 Jan 2015

Modernizacja Roku 2014

Z ogromną przyjemnością i dumą chcielibyśmy pochwalić się udziałem naszej zeszłorocznej modernizacji zabytkowego budynku administracyjnego Nadleśnictwa Sarbia w konkursie na Modernizację Roku 2014. Patrząc z ogromną satysfakcją na... (more)