POZNAŃ, DMOWSKIEGO – MIESZKANIE M50 / 2018

Opis projektu

W ostatnim czasie przygotowaliśmy aranżacje i wizualizacje kilku mieszkań dla Dewelopera Forpoz, budującego m.in. osiedle mieszkaniowe na ulicy Dmowskiego w Poznaniu.

Przedstawiamy projekt wnętrz mieszkania M50. Mieszkanie o metrażu 76,5m2 posiada 4 pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Rozkład funkcjonalny mieszkania pozwala na wygodne życie co najmniej czteroosobowej rodziny.

Zdecydowaliśmy, aby wystrój mieszkania był elegancki, a zarazem przytulny. Metraż oraz duża ilość okien pozwoliła na zastosowanie ciemnych, ciężkich materiałów i wyposażenia, które nadały mieszkaniu wyrafinowany charakter. Zaprojektowano materiały kojarzące się z luksusem, takie jak marmur carrara na podłodze oraz ciemny błyszczący kamień na blatach kuchennych. Aneks kuchenny został oddzielony od salonu przez wyspę połączoną ze stołem jadalnianym. W mieszkaniu przewija się motyw drewnianych ażurowych przesłon, które oprócz funkcjonalności pełnią również rolę dekoracyjną. Myślimy, że wieczór w gronie rodziny i znajomych, spędzony w zaprojektowanym przez nas salonie, będzie wspaniałym doświadczeniem :)